sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2
 • 1 2

  Yaşam alanlarınızın ruhunu yansıtan ortamınıza sıcaklık katan avizeler yüz yıllardır mekanlarınızı aydınlatıyor. Gelişen teknolojiyle Size özel dekorasyonunuza uygun avize modellerini hayata geçiren avizeci.com dan istediğiniz modeli istediğiniz ebat ve renklerde sipariş ederek size özel imal ettirebilirsiniz. Tüm beklentilerinizi karşılayan avize modelleri avizeci.com da. Beğeni kazanan modellerimiz arasında olan Maria Theresa, Bohemian, Murano ve Bakarat avizeler ve döküm olan metal ve pirinç avizeler size özel olarak üretilmektedir.
  Tavanlarınızdan dekorasyonlarınıza yansıyan avize modellerinin tamamlayıcısı olan aplik modelleri ile de daha şık aydınlanabilir. Ayrıca lambader ve şamdanlarla da avizelerinizi kombinleyerek daha şık bir tasarıma kavuşturabilirsiniz. Beğeni kazanan modellerimiz sizlere seçim kolaylığı sağlayacaktır. En kaliteli malzemelerden üretilen avizelerimiz ile sizlere memnuniyeti garanti ediyoruz.
  Avizeci.com geniş ürün yelpazesiyle sizlere tüm imkanları sunuyor. Türkiye'nin avizecisi avizeci.com şıklığıyla göz kamaştıran klasik avizeler ve modern avizeleri renk ve ebat seçenekleriyle özel üretim imkanlarıyla sizlere sunuyor.


  Ortama uyumluluğu ve şık duruşu ile kendine sizi hayran bırakacak olan avizeler, doğru seçim yapılmadığı zaman fazla göze batan ve ortamı boğan bir hal alıyor. Peki ya siz avize alırken doğru bir seçim yapıyor musunuz?


  Nereye nasıl avize almalıyız?


  Yanlış avize seçimi yapmamak için sizlerle birkaç ipucu paylaşalım! Nereye nasıl avize almalıyız? Yanlış avize seçimi yaparak hem paramızı boşa harcamış olur hemde yaşam alanlarımızı boğucu bir ortam haline getirmiş oluruz.
  Ortak kullanım alanları olan salon ve oturma odalarımızda tercihimiz kristal cam tasarımlı avizelerden yana olursa daha ihtişamlı bir görüntüyle mekan aydınlanması sağlanabilir. Mesela klasik tasarımlı mobilyalarınız varsa cam kollu kristal avizeler sizler için doğru tercih olabiir. Spor tasarımlı mobilyalarınıza ise metal ve krom ağırlıklı avizeler daha çok yakışacaktır. Çocuk odalarına ise çocukların zevkine göre istedikleri renkte avize seçebilirsiniz. Banyo ve mutfaklarınızda yüksek ışık gerekli olduğu için tercihinizi yüksek ışık veren avizelerden yana kullanabilirsiniz. Yatak odalarımızda ise daha az ışığa ihtiyaç duyduğumuz için loş ışık veren avizeler tercih edebilirsiniz.
  Dekorasyonunuzun en önemli tamamlayıcı olan avizeler ile yaşam alanlarınız huzurla aydılansın...

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.