Hakkımızda

Aves Aydınlatma olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle camın, metalin ve ışığın her rengi ve modelini hayalden gerçeğe dönüştürdük. Şimdi bu tecrübemizi siz değerli zevk sahibi müşterilerimizin bize daha kolay ulaşma imkanı sunan avizeci.com 'a taşıdık.

Dünya geneline hizmet veren avizeci.com birbirinden muhteşem projelere imza atmaya devam ediyor. Yurtiçinde ve yurtdışında projelerinizi ışığın gücüyle büyüleyici hale getirmek isteyen siz değerli müşterilerimizi avizeci.com ailesi olarak en iyisini sunuyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışında mağaza ve üretim tesisleri bulunan avizeci.com marka bilinirliğini tüm dünyaya tanıtmak en büyük hedefimizdir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen avizeci.com özel tasarım iç mekan aydınlatma ürünleriyle tüm yaşam alanlarınızı, otelleri, hastaneleri, okulları, ticarethaneleri, ibadethaneleri ışığın gücüyle buluşturmak için hizmetinizdeyiz.

Misyon

Özel tasarım iç mekan dekoratif aydınlatma ürünleri üretimimizle siz değerli müşterilerimizin talep ve beklentilerini kaliteden ödün vermeden karşılamak. Etik, ilkeli çalışmalarımızla avizeci.com olarak alanımızda e-ticaret platformunda bayi satış portalı(B2B) ve perakende satış hizmetlerini(B2C), talep edilmesi durumunda “Anahtar teslimi - yerine montaj” hizmetini de dahil ederek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını geniş bir kitleye ulaştırmak.

Vizyon

Geniş ürün yelpazesi , kalitesi , özel tasarımlarıyla fark yaratan avizeci.com siz değerli müşterilerimize en hızlı çözümler sunmak. Müşteri memnuniyetini ilke edinen avizeci.com ışığın gücüyle tasarımı buluştuğu avize modellerimizle tüm dünyada iz brakan projelere imza atmak.